http://www.terapieolga.cz
 

Život je plný nečekaných a někdy i nechtěných událostí. Každý z nás je vybaven jedinečným souborem silných stránek a zdrojů, které nám pomáhají přečkat zlé časy. Někdy ale mohou být podlomeny nebo zastíněny pochybnostmi, zlostí, smutkem nebo úzkostí. V této době může být psychoterapie prospěšná.

Pomůže vám:

  • zmírnit pochybnosti a úzkosti
  • zvětšit důvěru, otevřenost a upřímnost ve vztazích
  • posílit párové a rodinné vztahy
  • zlepšit schopnost řešení problémů
  • překonat poporodní úzkost a splín

Lidé, kteří hledají psychoterapii, mají obvykle dvě otázky:

  • Jsou moje problémy natolik závažné, že omluví čas a výdaje spojené s terapií?
  • Jak může mluvení o mých problémech ve skutečnosti pomoci?

Jestliže trávíte čas tím, že hledáte terapeuta, pak je odpověď na první otázku pravděpodobně ANO. Zasloužíte si investovat čas i peníze do svého štěstí.
Mluvit o problémech ovšem nestačí. Během našich setkání vám pomůžu rozpoznat zhoubné vzorce, které vám brání užívat si života, a zaměnit je řešeními, která vyhovují vašemu životnímu stylu. Tím se vám uleví od vašich potíží.

Úleva od úzkosti
Náš přístup vás naučí, co je úzkost, přijdete na to, jak se úzkost u vás projevuje na tělesné úrovni, a ukážeme si, jak můžete úzkost poznat, jakmile se začne objevovat, a rychle ji zastavit.

Náš přístup
Náš terapeutický přístup je citlivý a nesoudící, zaměřený na posilování silných stránek a odstraňování nežádoucích překážek. Poskytujeme vřelé a podporující prostředí.
Ať máte problémy ve vztahu, s kolegy v práci, v rodičovství nebo pociťujete různé nepříjemné tělesné symptomy stresu, najdeme způsob, jak se rychle budete cítit lépe.
Víme, že než lidé začnou hledat terapeuta, prožívají bolest už dlouhou dobu. Možná znáte původ své bolesti, možná už takto žijete tak dlouho, že nevíte, kde to začalo. Proč čekat ještě další den? Ozvěte se hned a umožněte si cítit se lépe už brzy.

Cena:
Individuální terapie - 800 Kč/ 50 min.

 
   
     
www.terapieolga.cz www.terapieolga.cz