http://www.terapieolga.cz
 

Mnoho párů vyhledává poradenství teprve v okamžiku, kdy už je jejich manželství na pokraji rozpadu. Pro toho, kdo potřebuje rychlou pomoc, může být velice odrazující, když partner odmítá navštívit poradnu nebo si nemůže udělat čas kvůli velkému pracovnímu vytížení.

Pomůžeme vám:

  • Naučit se řešit konflikty
  • Naučit se komunikovat efektivně
  • Získat vzájemné hlubší porozumění

O nevěře….
Když někdo zažije nevěru, cítí se, jakoby se mu rozpadl svět. Nevěra nemusí znamenat konec vztahu, jsou i jiné možnosti. U velké většiny případů nevěry může být vztah nejen zachráněn, ale dokonce se může stát silnějším, odolnějším nebo i intimnějším než dřív. Jsou způsoby, jak odstranit bolest a nedůvěru, pokud obě strany chtějí udělat, cokoli bude třeba. Jestli je vaše manželství podlomeno nevěrou, neznamená to nutně, že nepůjde napravit. Znamená to jen, že potřebujete co nejlépe provést nastalou situací a zahojit rány.

Někdy je jedinou věcí, na které se pár shodne, to, že potřebují poradenství, aby zjistili, jak se dá žít společně klidněji.

Párové poradenství pro jednoho?
Jestli váš muž či žena nechce nebo nemůže přijít na terapii, nátlak nebo ultimáta nepomohou. Poradenský proces může prospět pouze tomu, kdo se chce účastnit a být aktivní. To neznamená, že není možné zlepšit vaše manželství – jsou způsoby, jak pracovat s páry i nad rámec tradiční párové terapie.
Jestli chcete ve vašem manželství něco změnit a váš manžel nebo manželka nechce nebo nemůže přijít do poradny, pak přijďte sami.  Pomůžeme vám ujasnit si, co ve vztahu potřebujete, a rozpoznáte destruktivní vzorce, kvůli kterým se hádáte pořád dokola o tom samém. Najdeme reálné strategie, abychom změnili dynamiku vašeho vztahu tak, abyste se oba cítili vyslyšeni a respektováni.
Možná se chce váš partner zastavit jen na jedno nebo dvě sezení, aby přispěl svým dílem. Tento první krok často vede k tomu, že se postupně zapojí ještě více.
Je hodně způsobů, jak zachránit vaše manželství. Společně zjistíme, co zabere ve vaší situaci.

Cena:
Párové poradenství - 1000 Kč/ 50 min.

 
   
     
www.terapieolga.cz www.terapieolga.cz