http://www.terapieolga.cz
 

Jste zvyklí svému tréninku dávat vše a mnohé i obětovat. Vaše tělo je schopné podávat mimořádné výkony a dosahovat vytyčených cílů. V některých situacích, konkrétně často při závodním stresu nebo v době turbulentních změn ve Vašem životě, se stane, že ačkoli jste fyzicky připraveni na výkon, hlava stávkuje. Uvědomíte si bloky, které vám brání podat výkon, který chcete.
Na vině může být třeba neadekvátní motivovanost – chcete to víc, než je třeba. Nebo zrovna nejste v té správné náladě, kterou k výkonu potřebujete. Zkrátka pro dosažení maximálního výkonu se musíte dostat to optimálního psychického stavu psychického stavu a tím zúročit hodiny tréninku ve správnou chvíli. S tím vám pomůžu.

Mentální trénink vás připraví na zátěžové soutěžní situace, umožní vám poznat sebe sama a zjistit, jak se zbavit toho, co vás omezuje, a využít vašich silných stránek jak v soutěži, tak i v tréninku.

Fyzická připravenost je jen částí výbavy vítěze, protože vyhrát může jen ten, kdo ze sebe dokáže vydat to nejlepší právě v nejvhodnějším okamžiku.

Cena:
Mentální trénink - 1000,- Kč/ 60 min

Při rozsáhlejší spolupráci je možné domluvit individuální cenu.

 

 
   
     
www.terapieolga.cz www.terapieolga.cz